کارآفرین سریالی، مشاور، نویسنده، منتور و مدرس حوزه کسب و کار

بیش از یک دهه، سبک زندگی‌ ام مورد پسند خیلی از دوستان و اطرافیانم نبود؛ شاید این سبک و مدل زندگی را برای من که دانش آموخته‌ی دانشگاه دو رقمی جهان بودم، حماقت می‌دانستند.

برای من، گذراندن تمام این مراحل سخت و ایجاد سبک زندگی مختص به خودم که یادگیری پیوسته، آفرینش و ساختن برای ماندن، بخش جدایی ناپذیر آن بوده است، زیباترین اتفاق و ارزشمند‌ترین تجربه زندگی‌ام محسوب می‌شود. ت

جاری سازی ایده ها، تدوین طرح تجاری و جذب سرمایه برای کسب و کارها و استارتاپ ها، بازاریابی و هک فروش حوزه هایی هستند که بطور تخصصی به آنها می پردازم

جامعه استارتاپی ایران، من را بیشتر با عنوان بنیانگذار زودفود (اسنپ فود فعلی – اولین و بزرگ ترین پلتفورم سفارش اینترنتی غذا در ایران) و

یک کارآفرین نمونه ملی می شناسد ولی در شرکت هایی مثل شرکت سرمایه گذاری پرشین (۱۸۰۰ میلیارد تومان پروژه ملکی) و

استارتاپ های دیگر (در زمینه های مدیریت بازاریابی و مهندسی فروش املاک، اینترنت اشیاء-IOT، واقعیت مجازی-VR، واقعیت افزوده-AR) نیز فعالیت داشته ام که به اندازه زودفود معروف نیستند اگر چه شاید بزرگ تر و بعضا پولسازتر بوده اند.

چند کسب و کار کوچک و بزرگ ساخته ام که موجب شده برخی برای معرفی من از اصطلاح کارآفرین سریالی استفاده کنند.

در انگلستان تحصیل کرده ام و الان مشاور کسب و کار های استارتاپی، مدرس دانشگاه، مشاور شرکت های دانش بنیان در صندوق نوآوری و شکوفائی معاونت علمی ریاست جمهوری هستم و استارتاپی را در زمینه هوش مصنوعی و کلان داده ها(Big Data) هدایت می کنم(رزومه و سوابق) 

https://www.abbaszadeh.org

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : کارآفرین ,شرکت ,مدرس ,مدرس حوزه ,نویسنده، منتور ,مشاور، نویسنده، ,سریالی، مشاور، ,کارآفرین سریالی، ,مشاور، نویسنده، منتور ,سریالی، مشاور، نویسنده، ,کارآفرین سریالی، مشاور،
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نظم جهانی دل نوشته های من انجام پروژه های برنامه نویسی و ترجمه با نازلترین قیمت - Matlab - SQL- آژانس آرزوی آسمان آبی نوبرانه رمان و کتاب های معروف ایران و جهان بازاریاب فضای مجازی خصوصی Jessica